about us

تاریخ ما

خرید vpn وی پی ن

شرکت vpn بنیادی یا stemcell vpn در ایران برای نظارت در شبکه های AT & T تاسیس شد.در این شرکت مقالات با برند FCC ثبت میشد و فعالیت ها به صورت هشدار دهنده انجام میشد.انتظار دولت از این شرکت تنها ایجاد یک اینترنت با امنیت بالا و با کیفیت بود همچنین پاسخ کاربران به برند stemcell vpn ساخت ابزارهایی است که کمک به حفظ اطلاعات آنها و تجربه یک اینترنت پر سرعت باز و امن را برای کاربران بوجود آورد.

بنیانگذاران برند vpn بنیادی احمد و نیما زندی می باشد که در سال ۱۹۹۴ به تاسیس شرکت پرداختند.همچنین لازم به ذکر است که آنها قبل از تاسیس vpn بنیادی کسب و کار خود را با سایت stemcell.ir آغاز کردند که یکی از ۵۰ سایت برتر در ایران نام گرفت. همچنین سپس سایت kamyabonline را تاسیس کردند که پیشرو در ارائه خدمات خبری بود و مرکز Colocation داده ها و خدمات مدیریت حساب اینترنتی به حساب می آید.

 موقعیت مکان ما

خرید vpn وی پی ن

برند vpn بنیادی با نام stemcell vpn در کشور سوئیس ثبت شده است و کار اصلی آن حفظ حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی می باشد که در قالب یک شرکت به ارائه خدمات می پردازد.

سوئیس دارای سابقه ای طولانی در حفظ حریم شخصی کاربران در فضای مجازی می باشد و یک چهارچوب قانونی برای محافظت از حریم شخصی کاربران ایجاد کرده است.همچنین حق حریم خصوصی در ماده ۱۳ قانون اساسی فدرال سوئیس تضمین شده است.حمایت از حریم خصوصی برای فعالیت های آنلاین برای دولت فدرال در سوئیس با نام حفاظت از داده ها (DPA) و یا حفاظت از اطلاعات فرمان (DPO) ارائه شده است.بر خلاف قانون حفاظت از داده ها بسیاری از کشورهای دیگر به محافظت از هر دو داده های شخصی مربوط به اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی میپردازند.

همچنین سوئیس در چارچوب جهانی و امن با اتحادیه اروپا و ایالات متحده و دیگر کشورها برای گسترش حفاظت از حریم خصوصی خارج از مرزهای خود می باشد.سوئیس در سال ۲۰۱۰ حکم داد که اطلاعات IP آدرس ها شخصی هستند و تنها تحت قوانین حفظ حریم خصوصی سوئیس ممکن است مورد استفاده قرار گیرد و یا برای پیگیری استفاده های غیر مجاز از اینترنت توسط دولت پیگیری خواهد شد.

خرید vpn وی پی ن

دیدگاه ما

صلح , رفاه و استفاده از اینترنت بدون محدودیت و سانسور

Read Our Vision Paper →

اعتقادات هسته ای ما

Peace, Prosperity & the Case for the Open Internet

دفاع مهم است

خرید vpn وی پی ن

به طور کامل تیم ما از یک اینترنت آزاد و بدون محدودیت و سانسور در فضای مجازی دفاع میکند و از قوانین و سیاست ها و تکنولوژی های مختلف در این زمینه حمایت میکند.

نوآوری یک فرایند بدون توقف است

خرید vpn وی پی ن

به منظور افزایش خدمات و برنامه ها ما به صورت مستمر به نوآوری خواهیم پرداخت و برای پاسخ به تغییر محدودیت های اینترنتی در سراسر جهان خدمات مختلفی را با ویژگی های منحصر به فرد برای افراد مختلف ارائه خواهیم کرد.

حفظ حریم خصوصی و امنیت آسان

خرید vpn وی پی ن

استفاده از محصولات و خدمات ما بسیار آسان می باشد و برای تمامی افراد قابل دسترسی است و دارای امنیت و سرعت بالایی نیز خواهد بود.

مسائل کیفیت

خرید vpn وی پی ن

ما بهترین محصولات را به کاربران خود در فضای مجازی ارائه خواهیم کرد که دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته و تمام وقت برای کاربران می باشد و با ارائه برنامه ای برای تمامی دستگاه ها توانسته است بهترین خدمات VPN را برای کاربران خود ارائه کند.

سرمایه گذاری بر روی سرور های پرقدرت

خرید vpn وی پی ن

با استفاده از چندین دهه تجربه ما برای بهتر رضایت کاربران خود سرمایه گذاری بر روی سرور های پرقدرت را انجام داده ایم و با بهره گیری از بهترین سیستم مدیریت سرور و DNS ها در شبکه هوشمند بهترین خدمات را برای کاربران خود ارائه خواهیم کرد.

شفافیت ایجاد اعتماد

خرید vpn وی پی ن

این یک تبلیغ نیست و ما به شما قول می دهیم که می توانیم شما را فضای اینترنت کاملا ناشناس کنیم ، اما به جای این که ما حریم خصوصی و امنیت کاربر در فضای مجازی بهبود بیخشیم لازم است در ابتدای کار اطلاعات شما را دریافت کنیم تا بتوانیم از آنها برای ایمن سازی شما استفاده کنیم.

تیم ما

دیدار با تیم stemcell vpn , یک گروه در مورد حفظ حریم خصوصی , امنیت و اینترنت آزاد و بدون محدودیت.

برای دسترسی به سایت ها فیلتر شده همین حالا اقدام به خرید vpn کنید!