یافتن بهترین سرور های VPN برای شما!

سرور های ارائه شده چگونه می باشد ؟

در حال حاضر شما میتوانید از بیش از ۳۰ سرور مختلف در سراسر جهان به راحتی استفاده کنید که دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • پهنای باند نامحدود
  • پسرعت اتصال سریع
  • پتغییر سرور به صورت نامحدود و رایگان

دیگر ویژگی سرویس های وی پی ان ما این است که شما میتوانید از آنها بر روی سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز، MacOS، لینوکس، آندروید، iOS و روتر های مختلف به راحتی استفاده نمایید.

آیا برای تهیه سرویس VPN موقعیت مکانی کاربر اهمیتی دارد ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که موقعیت مکانی کاربر به هیچ عنوان دارای اهمیت نمی باشد زیرا شما میتوانید در هر نقطه از جهان از سرویس های ما استفاده نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل به راحتی از پشتیبانی شبانه روزی و تمام وقت ما لذت ببرید.

همچنین شما میتوانید به راحتی پیشنهادات و انتقادات خود را به پشتیبانی ما اطلاع دهید تا در سریع ترین زمان ممکن به آنها رسیدگی شود.

نحوه انتخاب صحیح سرور های VPN

در واقع انتخاب سرور های مختلف به طور کامل بستگی به نوع استفاده شما دارد که عبارتند از :

از بین بردن محدودیت محتوای جغرافیایی – برای برطرف کردن این محدودیت بهتر است از سرور های بریتانیا استفاده کنید تا بتوانید به راحتی از خدماتی مانند : بی بی سی و iPlayer استفاده کنید.
تامین امنیت اتصال شما – برای تامین امنیت بیشتر شما در فضای مجازی تمامی سرویس ها به گونه ای بهینه سازی شده است که شما به صورت کامل و با خیال راحت بتوانید به اداره کسب و کار خود و یا استفاده از محتوای مورد علاقه خود در فضای مجازی بپردازید.
بررسی سرعت سرور – شما میتوانید به هر یک از سرور های مورد نظر خود به راحتی وصل شوید و به راحتی از آن استفاده کنید. همچنین لازم به ذکر است که سرور های ما به گونه ای کانفیگ شده است تا شما بتوانید از حداکثر سرعت در دانلود یا آپلود استفاده کنید.

 از دیگر ویژگی های بافر VPN میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • سوئیچ سرور بین TCP و UDP
  • چک کردن زمان تاخیر در اتصال
  • گزینه های خودکار اتصال

برای دسترسی به سایت ها فیلتر شده همین حالا اقدام به خرید vpn کنید!