خرید پروتکل vpn کریو

پروتکل کریو VPN

امنیت شبکه برای کسب و کار شما

کریو چیست ؟

کریو نوعی پروکسی VPN است.
اولین و قوی ترین سرویس دهنده KERIO VPN را میتوان شرکت stemcell vpn دانست که با بهره گیری از قوی ترین سرور ها و بهترین متخصصین توانست سرویس کریو را برای تمامی کاربران فضای مجازی به بهترین شکل ممکن راه اندازی کند.

همچنین لازم به ذکر است که کریو به دلیل داشتن طراحی عالی و کانکشن ساده و کاربردی خود برنده جایزه UTM شد.

کریو به شما کمک میکند تا به محافظت از کسب و کار  و مجموعه ای کامل از تهدیدات بپردازید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد سرویس های کریو این است که لایه های امنیتی آن به صورت خودکار و اتوماتیک به روز رسانی می شود.

از طرفی سرویس های کریو بسیار انعطاف پذیر می باشد و شما میتوانید پهنای باند و کنترل کامل QoS خود را به راحتی در دست بگیرید به طور کلی میتوان گفت سرویس کریو این ویژگی را نیز دارا می باشد که با استفاده از آن نظارت بر شبکه و اتصال IPSec شبکه اختصاصی مجازی برای کامپیوترهای رومیزی، دستگاه های تلفن همراه و سایت های مختلف را ایجاد نمایید.

سرویس های VPN کریو به طور کلی از سیستم عامل هایی از جمله : ویندوز (۳۲ و ۶۴)، مک، لینوکس (۳۲)، دبیان، UbuntuSetup پشتیبانی می کند و همچنین قبلا به نام قبلا به نام KERIO WINROUTE در عرصه وی پی ان وجود داشته است.

همچنین میتوان گفت کریو از فایروال های بسیار قوی و قدرتمندی در کانفیگ سرویس ها استفاده میکند و از سیستم های قوی مانند ضد ویروس های قوی با رمزگذاری امنیتی بالا بهره گیری میکند.

همچنین شما با استفاده از کریو میتوانید برای خود به تشکیل شبکه های کوچک و متوسط بپردازید و محدودیت ها و سانسور های موجود در فضای مجازی را از بین ببرید.

برای دسترسی به سایت ها فیلتر شده همین حالا اقدام به خرید کریو کنید!